Apie mus:

Pagrindinė mūsų veikla leidžia prisidėti prie natūralios ir žmogaus paveiktos ar sukurtos aplinkos saugojimo nuo fizinio, cheminio, biologinio ir kitokio neigiamo poveikio ar pasekmių. Aplinkosaugos reikalavimai nuolat griežtėja, todėl ir nuotekų valymo srityje vystoma veikla ir įrenginiai jau dabar turi būti žingsniu į priekį nei dabartiniai aplinkosaugos reikalavimai, nes nuotekų valymo įrenginiai įsigyjami ne metams ir ne dviems, todėl jų našumas ir kokybė turi būti ypač aukšti.
Kokybiškas, ekologiškas nuotekų valymo tvarkymas naudojant biologinius nuotekų valymo įrenginius išsprendžia problemas, nes: atitinka individualių nuotekų tvarkymą pagal LR teisės aktus, neteršia gamtos, gruntinių vandenų. Ekologija, gamtos tausojimas, žalias nenutrūkstamas ratas sukasi panaudojant išvalytą vandenį antrą kartą. Namų ūkis sutaupo lėšas, nes nebereikia pastoviai “išsiurbti ir išvežti nuotekas” iš nuotekų talpyklos.
Pagrindinis gaminamas ir parduodamas produktas – įvairaus našumo BNVĮ įrenginiai BioTornado. Pagrindinės paslaugos yra BNVĮ pardavimas, montavimas, priežiūra.

Daugiau apie mus:

• Dirbame taip, kad klientui mūsų įrenginys ir atlikti darbai nekeltų rūpesčių, o suteiktų kuo daugiau džiaugsmo.
• Siekiame kiekvienam klientui rasti geriausią kainos ir kokybės santykį.
• Sukaupta patirtis montuojant įvairius nuotekų valymo įrenginius ir šių žinių pritaikymas praktiškai.
• Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie gamtos išsaugojimo ateities kartoms.