Apie mus

Pagrindinė mūsų veikla leidžia prisidėti prie natūralios ir žmogaus paveiktos ar sukurtos aplinkos saugojimo nuo fizinio, cheminio, biologinio ir kitokio neigiamo poveikio ar pasekmių. Aplinkosaugos reikalavimai nuolat griežtėja, todėl ir nuotekų valymo srityje vystoma veikla ir įrenginiai jau dabar turi būti žingsniu į priekį nei dabartiniai aplinkosaugos reikalavimai, nes nuotekų valymo įrenginiai įsigyjami ne metams ir ne dviems, todėl jų našumas ir kokybė turi būti ypač aukšti.
Kokybiškas, ekologiškas nuotekų valymo tvarkymas naudojant biologinius nuotekų valymo įrenginius išsprendžia problemas, nes: atitinka individualių nuotekų tvarkymą pagal LR teisės aktus, neteršia gamtos, gruntinių vandenų. Ekologija, gamtos tausojimas, žalias nenutrūkstamas ratas sukasi panaudojant išvalytą vandenį antrą kartą. Namų ūkis sutaupo lėšas, nes nebereikia pastoviai “išsiurbti ir išvežti nuotekas” iš nuotekų talpyklos.
Pagrindinis gaminamas ir parduodamas produktas – įvairaus našumo BNVĮ įrenginiai BioTornado. Pagrindinės paslaugos yra BNVĮ pardavimas, montavimas, priežiūra.

Vertybės

• Dirbame taip, kad klientui mūsų įrenginys ir atlikti darbai nekeltų rūpesčių, o suteiktų kuo daugiau džiaugsmo.
• Siekiame kiekvienam klientui rasti geriausią kainos ir kokybės santykį.
• Sukaupta patirtis montuojant įvairius nuotekų valymo įrenginius ir šių žinių pritaikymas praktiškai.
• Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie gamtos išsaugojimo ateities kartoms.

Specializacija

„Biotechnologijos grupė“ parduoda, montuoja ir prižiūri nuotekų valymo sistemas, riebalų bei naftos gaudykles. Įmonėje darbuojasi didelę nuotekų valymo įrenginių projektavimo, montavimo ir aptarnavimo patirtį sukaupę specialistai. Įmonė ruošia:

  • lauko vandentiekio, buitinių nuotekų šalinimo, lietaus tinklų techninius projektus;
  • nuotekų valymo įrenginių (nuotekų valyklų)  techninius projektus;
  • aplinkosaugos dalis;
  • projektų derinimus;
  • projektų vykdymo priežiūrą;
  • konsultaciją prieš ir po projekto parengimo.

Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija!

Mūsų įrenginiai

„Biotechnologijos grupės“ nuotekų valymo įrenginiai BioTornado vieninteliai Lietuvoje turi 8 kameras. Šių kamerų dėka įrenginiai yra našesni bei taupesni (sumažina sunaudojamus elektros kaštus), gerokai viršijantys rinkos standartus. Įrenginio montavimo procesas yra lengvas ir paprastas, kadangi jo forma ir dangtis – kompaktiški. Dangčiai įmontuojame pievoje, jų skersmuo – vos iki 70 cm, o nuotekų vamzdžio gylis – universalus – nuo 60 iki 120 cm. Tai turi įtakos ir projekto vertės kontekste – efektyvi investicija, atsipirksianti jau netolimoje ateityje. Įrenginiai puikiai tinkami net griežčiausiai reguliuojamoms Skandinavijos rinkoms, kadangi yra pažymėti CE ženklinimu – atitinkantys griežtus ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. „Biotechnologijos grupės“ valymo įrenginiai pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu, yra patikrinti ir sertifikuoti, o nuotekas išvalo  net iki 98%.

Daugiau jokių nepageidaujamų kvapų ir triukšmo! BioTechnologijos grupės valymo įrenginiai veikia tyliai bet kuriuo metų laiku, bet kokiomis oro sąlygomis ir neskleidžia nemalonių kvapų.

Aukščiausius skandinaviškus standartus atitinkantys nuotekų valymo įrenginiai. Ilgaamžiški, prienami, patrauklūs išlaikymo kaštai. Sprendimas, kuriuo džiaugsitės!